áš vzdelávací program je ako tajný recept na najlepšiu tortu na svete. Ten náš bol vyvinutý inovatívne v spolupráci s odborným garantom, Mgr. Lubošom Rupčíkom, PhD., prodekanom Fakulty telesnej výchovy a športu na Univerzite Komenského a odborným asistentom na katedre gymnastiky. Program na cvičenie pre najmenšie batoľatá bol vyvinutý v spolupráci s odborníkmi na pedagogiku, psychológiu a fyzioterapiu.

igHugGym takisto používa zariadenia pre korekčné a kompenzačné cvičenia, ktoré pozitívne ovplyvňujú detskú motoriku. Klinické výskumy dokazujú, že použitie takýchto pomôcok sa podieľa vysokou mierou na zlepšení a stabilizácii pohybu detí.

y budeme vaše deti povzbudzovať a motivovať bez ohľadu na to, či práve spravili prvý krok cez žinienku alebo svoj prvý premet, či dokonca salto.

a základe špeciálneho vzdelávacieho gymnastického programu, ktorý kombinuje odborný prístup s individuálnym, poskytneme vašim deťom prostredníctvom zábavnej fyzickej aktivity, aj dobrý základ pre školu a život. Sme presvedčení, že čím viac Hugs, tým šťastnejšie a motivovanejšie budú vaše deti.