Vaše dieťa je hviezdou na oslave svojich narodenín. BigHugGym ponúka na mieru šité oslavy, vytvorené špeciálne pre každého oslávenca, prispôsobené osobným požiadavkám na výber hudby alebo aktivít.

Samozrejme, súčasťou plánovania, ako aj samotnej oslavy budú naši skúsení inštruktori a pomôžu deťom užiť si bezpečnú zábavu so všetkým, čo naša super vybavená telocvičňa ponúka.

Doba trvania oslavy – 2 hodiny.

Neváhajte a kontaktujte nás telefonicky alebo emailom.

Program tábora je navrhnutý tak, aby boli vaše deti aktívne, pretože kladieme dôraz na telesný vývoj a osobný úspech. BigHugGym letný tábor je to pravé miesto pre vaše deti.

BigHugGym letný tábor ponúka výnimočnú kombináciu aktivít. Deti sa tu budú venovať nie-len gymnastike, ale aj vzdelávaniu, všetko spolu s hudbou a ďalšími skvelými aktivitami.

Neváhajte a kontaktujte nás telefonicky alebo emailom.

Ako nás nájsť

BigHugGym Petržalka je tak ako aj naše ostatné prevádzky situovaná v lokalite, kde je výborná dostupnosť ako autom, tak aj MHD. Najrýchlejšie sa k nám dostaneme autom z centra mesta resp. ostatných mestských častí Bratislavy po Panónskej ceste z jednej strany Petržalky alebo po Dolnozemskej ceste z opačnej strany. Autobusovou dopravou sa k nám dostanete najlepšie ak vystúpite na zastávke Jasovská, kde pravidelne chodia spoje č.91,98 a 191, alebo na zastávke Žehrianska, kde chodia spoje č.90 a 98. Nájdete nás v novovybudovanom areáli - Petržalskom centre pre rodiny, na prvom poschodí. Disponujeme neobmedzenými parkovacími miestami v okolí našeho centra, ktoré sú 24/7 k dispozícií zadarmo.

Kontaktné informácie

Adresa:

Žehrianska 6

851 07 Bratislava

Tel:

+421 918 788 908

Email:

petrzalka@bighuggym.sk

© 2021 BigHugGym SRO & JaOnMi SRO. All rights reserved.