Platby

1Keď zapíšem dieťa na kurz v BigHugGym, na aký dlhý čas je zapísané?
BigHugGym zapisuje záujemcov do kurzov na trimestrálnej báze (3 mesačné kurzy), pričom kurzy trvajú počas celého školského roka, ale kvôli platbám sú rozdelené na 3 trimestre.To nám dáva najlepšiu príležitosť na zvýšenie pokroku dieťaťa a jeho zručností z trimestra na trimester, z roka na rok.
2Aké sú moje možnosti platby pre jednotlivé kurzy?
BigHugGym ponúka možnosť platby za jeden trimester, pričom údaje o platbe Vám prídu emailom, aby ste ju mohli pohodlne zrealizovať prostredníctvom online bankingu.
3Môže sa moje dieťa zapojiť do trimestra po tom, ako sa už začal?
Do kurzov sa môžete kedykoľvek zapojiť počas roka. Naše programy sú navrhnuté tak, aby sa vaše dieťa dokázalo zapojiť a zvýšiť jeho alebo jej vlastnú úroveň v ktoromkoľvek bode daného školského roka.
4Čo by som mal nosiť na oblečenie na tréning rodič/dieťa?
Pohodlné oblečenie je odporúčané. Dospelí sú povinní nosiť ponožky, resp. na boso a my vás prosíme, vyzujte si topánky pred vstupom do telocvične.
5Kedy je tréner/inštruktor zodpovedný za moje dieťa?
Tréner zodpovedá za dieťa od začiatku tréningu po dobu jeho trvania, pričom priestorom určeným na tréning je len telocvičňa (bez vstupnej haly a šatne).

Náhradné plnenia

1Ak je moje dieťa choré a vynechá tréning, prepadne táto hodina tréningu?
BigHugGym chápe našich zákazníkov (členov) a rozširuje možnosť náhradného plnenia vynechaného tréningu. Náhradné plnenie musí byť vykonané v rámci aktuálneho trimestra (preniesť náhradné plnenie do nasledujúceho trimestra sa dá iba v prípade, že aj v nasledujúcom trimestri máte uhradený kurzovný poplatok (členské)), pričom každý rodič má svoje vlastné konto v našom softvéri, odkiaľ môže svoje dieťa z danej hodiny odhlásiť a následne nahlásiť na zvolenú náhradnú hodinu.
2Mám zaručené náhradné plnenie tréningu, keď moje dieťa chýba?
BigHugGym vynaloží všetko úsilie, aby uspokojil vaše potreby. Avšak, náhradné plnenie si vyžaduje voľné miesto v danej tréningovej hodine - toto bohužiaľ nemôžeme vždy zaručiť. BigHugGym vás preto prosí, aby ste sa nahlásili online na náhradnú hodinu.
3Čo musím urobiť, aby som získal náhradné plnenie vynechaného tréningu?
Prosíme, aby ste sledovali a naplánovali náhradné plnenie pre vaše dieťa online na vašom konte.
4Čo sa stane, keď nemôžem absolvovať tréning náhradného plnenia? Dostanem ďalšiu náhradu?
BigHugGym vynaloží všetko úsilie, aby prispôsobil vaše potreby. Avšak, nebudeme poskytovať náhrady alebo alternatívne náhradné plnenia za už zmeškané ponúknuté náhradné tréningové hodiny.

Vrátenie platieb

1Čo sa stane, keď moje dieťa nie je schopné dokončiť trimester?
Ak dieťa odstúpi počas alebo pred začatím ďalšieho trimestra, môže byť jej / jeho platba presunutá len na ďalší trimester. Za osobitných okolností, dieťa, ktoré je zapísané do ďalšieho trimestra, bude môcť previesť neúplné tréningy z aktuálneho trimestra. Pre podrobné informácie požiadajte personál BigHugGym.

Pozeranie tréningu

1Môžem sa pozerať na tréning môjho dieťaťa?
BigHugGym ponúka vstupnú halu s priestorom na pozeranie, pričom my vám odporúčame pozerať sa na tréning vášho dieťaťa. Vzhľadom na to, že veľmi dôležitou súčasťou kurzu je rozvoj vzťahu dieťa/inštruktor, žiadame vás o spoluprácu, aby ste nevstupovali do priestoru telocvične. Ak naši inštruktori budú potrebovať vašu pomoc, prídu sa vás opýtať.

Oblečenie

1Čo by malo mať moje dieťa oblečené na tréningy?
Vaše dieťa by malo nosiť športové oblečenie, ktoré mu je pohodlné a bez obmedzenia môže vykonávať pohyb. Tiež vás prosíme, aby ste z bezpečnostných dôvodov odložili ich prípadné šperky, retiazky. Všetky deti by mali byť na boso, resp. v ponožkách.

Zodpovednosť trénera

Ako nás nájsť

BigHugGym Pezinok má výbornú lokalitu v nákupnom centre „Mólo“ nachádzajúcom sa vedľa hlavného cestného ťahu Bratislava – Trnava na Myslenickej ulici 2/C, 902 01 Pezinok. Dostupnosť je výborná autom, autobusom alebo vlakom. Nákupné centrum ponúka množstvo bezplatných parkovacích miest.

Kontaktné informácie

Adresa:

Nákupné centrum MÓLO
Myslenická 2/C
902 01 Pezinok

Tel:

+421 948 722 163

Email:

pezinok@bighuggym.sk

© 2021 BigHugGym SRO & JaOnMi SRO. All rights reserved.