VYTVORTE VÁŠMU DIEŤAŤU ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Rozvrh hodín

Tu nájdete aktuálny rozvrh hodín pre telocvičňu BigHugGym Lamač. Pravidelne sa aktualizuje a dopĺňa o dôležité informácie ohľadom otváracích hodín počas prázdnin a sviatkov.

Aktuálny rozvrh hodín

Svet BigHugGym

Objavte svet BigHugGym na našej domovskej stránke BigHugGym. Prečítajte si o zakladateľoch, filozofii, kurzoch a ďalších telocvičniach BigHugGym.

WWW.BIGHUGGYM.SK
Aktuálne informácie
 • 29.03.2024Prihlásenie na SKÚŠOBNÚ HODINU

  Neváhajte a prihláste seba alebo svoje dieťa na skúšobnú hodinu už teraz! Prihlásiť sa dá aj kedykoľvek počas trimestra.🤸‍♀️🤸‍♂️💪😉 Tešíme sa na Vás
 • 2024Letný tábor BigHugGym 2024 !!!🤸‍♂️

  Neváhajte a prihláste Vaše deti na Letný tábor BigHugGym.🤸‍♀️🤸‍♂️💪😉
Citáty
 • Musíme deti učiť ako myslieť, nie čo si myslieť.
  Margaret Mead
 • Nikdy nie je neskoro na šťastné detstvo.
  Tom Robbins
 • Ak chcete aby boli vaše deti inteligentné čítajte im rozprávky. Ak chcete aby boli ešte inteligentnejšie, čítajte im ešte viac rozprávok.
  Albert Einstein
 • Nič, čo urobíte pre deti nie je stratou.
  Garrison Keillor

Sociálne siete

Facebook BHG Instagram BHG

Ako nás nájsť

BigHugGym Lamač, ako aj naše ostatné prevádzky, je situovaný v lokalite, kde je výborná dostupnosť. Nájdete nás na adrese Hodonínska 7/A v Lamači. Vchod do našej prevádzky sa nachádza v zadnej časti budovy. Ak si zadáte adresu do navigácie, zavedie vás priamo pred vchod. Ak vojdete do areálu z prednej strany, viete sa autom dostať cestičkou popri budove priamo k nám. Vzadu sa dá parkovať na ľubovoľnom mieste, prípadne pri ceste pred vchodom do haly. Dostanete sa k nám aj verejnou dopravou zo zastávky “Hodonínska”, odkiaľ je to cca 5 minút pešo k nám. V budove nájdete kútik s občerstvením, popr. v blízskosti sa nachádza obchodné centrum Bory Mall.

Kontaktné informácie

Adresa:

Hodonínska7/A

841 03 Bratislava

Tel:

+421 918 893 947

Email:

lamac@bighuggym.sk

© 2023 BigHugGym SRO & JaOnMi SRO. All rights reserved.