Vaše dieťa je hviezdou na oslave svojich narodenín. BigHugGym ponúka na mieru šité oslavy, vytvorené špeciálne pre každého oslávenca, prispôsobené osobným požiadavkám na výber hudby alebo aktivít.

Samozrejme, súčasťou plánovania, ako aj samotnej oslavy budú naši skúsení inštruktori a pomôžu deťom užiť si bezpečnú zábavu so všetkým, čo naša super vybavená telocvičňa ponúka.

Doba trvania oslavy – 2 hodiny.

Neváhajte a kontaktujte nás telefonicky alebo emailom.

Program tábora je navrhnutý tak, aby boli vaše deti aktívne, pretože kladieme dôraz na telesný vývoj a osobný úspech. BigHugGym letný tábor je to pravé miesto pre vaše deti.

BigHugGym letný tábor ponúka výnimočnú kombináciu aktivít. Deti sa tu budú venovať nie-len gymnastike, ale aj vzdelávaniu, všetko spolu s hudbou a ďalšími skvelými aktivitami.

Neváhajte a kontaktujte nás telefonicky alebo emailom.

Sociálne siete

Facebook BHG Instagram BHG

Ako nás nájsť

BigHugGym Lamač, ako aj naše ostatné prevádzky, je situovaný v lokalite, kde je výborná dostupnosť. Nájdete nás na adrese Hodonínska 7/A v Lamači. Vchod do našej prevádzky sa nachádza v zadnej časti budovy. Ak si zadáte adresu do navigácie, zavedie vás priamo pred vchod. Ak vojdete do areálu z prednej strany, viete sa autom dostať cestičkou popri budove priamo k nám. Vzadu sa dá parkovať na ľubovoľnom mieste, prípadne pri ceste pred vchodom do haly. Dostanete sa k nám aj verejnou dopravou zo zastávky “Hodonínska”, odkiaľ je to cca 5 minút pešo k nám. V budove nájdete kútik s občerstvením, popr. v blízskosti sa nachádza obchodné centrum Bory Mall.

Kontaktné informácie

Adresa:

Hodonínska7/A

841 03 Bratislava

Tel:

+421 918 893 947

Email:

lamac@bighuggym.sk

© 2023 BigHugGym SRO & JaOnMi SRO. All rights reserved.