Nájdite pre seba telocvičnu BigHugGym

Slovensko


BigHugGym Ružinov má super lokalitu, hneď vedľa diaľnice D1, EXIT 571, v bezprostrednej blízkosti AVION Shopping Centra a IKEA, smerom na letisko. Nájdete nás v novej, modernej budove Aircraft SportHouse, na druhom poschodí. Disponujeme voľným vonkajším parkoviskom, ako aj krytým parkoviskom, ktoré je zadarmo po dobu 3 hodín. Viete sa k nám ľahko dostať aj verejnou dopravou, autobusom č. 61, zastávka "Fatruny".

RUZINOV.BIGHUGGYM.SK

BigHugGym Pezinok má výbornú lokalitu v nákupnom centre „Mólo“ nachádzajúcom sa vedľa hlavného cestného ťahu Bratislava – Trnava na Myslenickej ulici 2/C, 902 01 Pezinok. Dostupnosť je výborná autom, autobusom alebo vlakom. Nákupné centrum ponúka množstvo bezplatných parkovacích miest.

PEZINOK.BIGHUGGYM.SK

BigHugGym Petržalka je tak ako aj naše ostatné prevádzky situovaná v lokalite, kde je výborná dostupnosť ako autom, tak aj MHD. Najrýchlejšie sa k nám dostaneme autom z centra mesta resp. ostatných mestských častí Bratislavy po Panónskej ceste z jednej strany Petržalky alebo po Dolnozemskej ceste z opačnej strany. Autobusovou dopravou sa k nám dostanete najlepšie ak vystúpite na zastávke Jasovská, kde pravidelne chodia spoje č.91,98 a 191, alebo na zastávke Žehrianska, kde chodia spoje č.90 a 98. Nájdete nás v novovybudovanom areáli - Petržalskom centre pre rodiny, na prvom poschodí. Disponujeme neobmedzenými parkovacími miestami v okolí našeho centra, ktoré sú 24/7 k dispozícií zadarmo.

PETRZALKA.BIGHUGGYM.SK
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris eu massa orci.

Svet


BigHugGym Round Rock sa nachádza vo výborne dostupnej lokalite v malom centre orientovanom na rodiny s deťmi blízko oblasti Bushy Creek. Pred budovou sú zdarma dostupné parkovacie miesta.

ROUNDROCK.BIGHUGGYM.COM

Kontaktný formulár


  Info


  BigHugGym SRO


  Ivanská cesta 30/D
  821 04 Bratislava
  Slovenská republika


  Pondelok - Nedeľa
  08:00 - 20:00