Zakladateľmi BigHugGym sú bývalí profesionálni gymnasti a akrobati - RNDr. Pavol Mikuš, Mgr. Daniel Kamenický a Ing. Richard Kemko - s viac ako 25 ročnou praxou v oblasti gymnastiky, akrobacie a výučby.

Zakladateľmi BigHugGym sú bývalí profesionálni gymnasti a akrobati - RNDr. Pavol Mikuš, Mgr. Daniel Kamenický a Ing. Richard Kemko. Vďaka skúsenostiam, ktoré získali cestovaním a pôsobením v rôznych krajinách sveta, prichádzajú s inovatívnym pohľadom na sprístupnenie gymnastiky deťom a širokej verejnosti, aby tak poskytovali zdravé prostredie pre deti. Gymnastika je od ich raného detstva súčasťou ich každodenného života, zároveň aj vášňou, ktorú neskôr podporili aj odborným vzdelaním v obore trénovania a telesnej výchovy. Ich cieľom je poskytovať vzdelávací gymnastický program, ktorý vedie deti k tomu, že učenie je zábava a výzva, ktoré treba brať vážne.

BigHugGym ponúka vynikajúce programy, pod vedením zanietených a starostlivých inštruktorov. Toto bezpečné prostredie, ako aj dostatočné množstvo zábavy napomáha pri vývoji šťastných, zdravých a zodpovedných detí.

BigHugGym provides professional courses led by instructors that are caring and zealous to help children and wider public lead a more healthy and confident lifestyle. The safe environment of BigHugGym as well as loads of fun, help in development of happy, healthy and self confident children.

3xP

Tri základné princípy, pomocou ktorých dosiahneme naše ciele: